ביטוח מחלות קשות | יובל סוכנות ביטוח

ביטוח מחלות קשות

פיצוי בעת גילוי מחלה קשה לכיסוי ההוצאות הנלוות.
 
התמודדות עם מחלה קשה היא התמודדות לא פשוטה עבור אותו אדם שחלה אבל גם עבור בני משפחתו. סכום הביטוח נועד לכסות עלויות עקיפות שאינן מכוסות כמו: איבוד ימי עבודה של בן/ת הזוג של החולה או של החולה עצמו, נסיעות, טיסות לצרכי טיפול, טיפול בילדים, תמיכה פסיכולוגית ולכל מטרה אחרת שתבחרו.

מה כולל הכיסוי הביטוחי?
סכום ביטוח חד פעמי הניתן למבוטח בעת גילוי מחלה קשה המוגדרת בפוליסה, נע בין 600,000-50,000 ₪ תלוי בחברת הביטוח.
כמה זה עולה? 
העלות מושפעת מפרטמרים כמו עישון, גיל ומין המבוטח. הפרמיה משתנה עם הגיל.
הפרטים החשובים באמת
קיים שוני בין החברות במספר המחלות המכוסות ובתקופת האכשרה שבין תביעה לתביעה.  אין צורך להוכיח הוצאות כדי לקבל את סכום הביטוח. את רשימת המחלות המכוסות אפשר לראות בנספחי הפוליסה של כל חברה וחברה.
אפשר לרכוש בנפרד או כחלק מביטוח בריאות פרטי.
לאורך השנים חלו לא מעט שינויים ברשימת המחלות המכוסות ובמנגנון התביעה ולכן, גם אם כבר יש ברשותכם ביטוח מחלות קשות, שווה לכם לעשות בדיקה.

שלושת הנדבכים של ביטוח הבריאות והסיעוד בישראל

1. הנדבך הראשון – חוק ביטוח בריאות ממלכתי – חוק המבוסס על צדק, שוויון ועזרה הדדית, לפיו זכאי כל תושב בישראל להיות חבר באחת מקופות החולים עפ"י רצונו ולהיות מכוסה בשרותי סל של שירותים רפואיים בסיסיים.
 
2. הנדבך השני – שב"ן (שירותי בריאות נוספים של קופות החולים) – תקנון המעניק מגוון שירותים רפואיים נוספים כגון: רפואת שיניים, בדיקות הריון, בדיקות תקופתיות וכו', אשר אינם מכוסים במסגרת החוק וניתן להצטרף אליהם בצורה וולנטרית בתוספת תשלום. 
 
לדוגמא: "כללית מושלם", "מכבי זהב", "מאוחדת עדיף", "לאומית" ועוד.
 
3. הנדבך השלישי – ביטוח בריאות וסיעוד פרטי – חוזה ביטוח בין המבוטח לבין חברת הביטוח המעניק מגוון כיסויים ביטוחיים ופתרונות למצבים רפואיים קשים, כגון ניתוחים בחו"ל, השתלות בחו"ל, תרופות שאינן בסל הבריאות וכיסוי ביטוחי למקרים נוספים שאינם כלולים באופן מלא או במסגרת ביטוחי השב"ן או בחוק הבריאות הממלכתי.

הכיסוי הבסיסי באמצעות קופות החולים השונות מהווה את הנדבך הראשון בביטוחי הבריאות והסיעוד בישראל ואינו נותן פיתרון לכל המקרים כאשר ההוצאות הנדרשות עשויות להגיע לכדי מאות אלפי שקלים ואף יותר, כפי שניתן ללמוד מפרסומים שונים של עמותות המארגנות מבצעי התרמה בעבור הצלת אזרחים שחלו במחלה קשה.
 
ביטוח בריאות וביטוח סיעוד פרטי נועד לתת את המענה הביטוחי באותם מקרים בהם לא ניתן להיעזר במערכת הבריאות הציבורית והביטוחים המשלימים הניתנים באמצעותה, כמו למשל: תרופות יקרות שאינן בסל הבריאות, השתלות איברים ומגוון רחב ונוסף של כיסויים לטיפולים ולהוצאות.
 

ביטוח בריאות בסיסי באמצעות שמעוני יובל מכסה אירועים בריאותיים בלתי צפויים המוגדרים כ"קטסטרופות רפואיות" שאינם מכוסים במסגרת סל הבריאות ואין לך מענה עבורם במסגרת השירותים הניתנים דרך קופות החולים (גם לא במסגרת השב"ן).


מאות ישראלים הממתינים להשתלת איברים בישראל, נאלצים לסבול בשל מחסור בתרומת איברים. בסופו של דבר מה שעשוי להציל את חייהם היא השתלה בחו"ל, אולם העלות של תהליך זה עלולה להגיע למאות אלפי דולר בשל ההליך הטיפולי, האשפוז וכן הוצאות נלוות של שהות בני המשפחה וכרטיסי הטיסה.
 
תכנית זו מעניקה כיסוי להשתלות בארץ ובחו"ל ללא השתתפות עצמית ומכסה בנוסף להשתלה את ההוצאות הנלוות להשתלה. הכיסוי כולל בין היתר:

– תשלום לרופאים ולמוסדות עבור הערכה רפואית 
– תשלום עבור השגת האיבר להשתלה
– שימור האיבר המושתל והעברתו למקום ביצוע ההשתלה
– תשלום עבור אשפוז בחו"ל
– תשלום לצוות המנתח
– תשלום עבור כרטיסי טיסה לחו"ל למבוטח ולמלווה
– החזרים בעבור הוצאות שהייה של המבוטח ומלווה במקום ביצוע ההשתלה בחו"ל
– הטסה רפואית מיוחדת במקרה הצורך
– המשך טיפולים הנובעים מביצוע ההשתלה
– הוצאות עבור העברת הגופה לישראל במקרה אסון

כיסוי תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות:

לא כדאי להתבסס על חסדי קופות החולים וסל הבריאות הממלכתי שאינו מסבסד תרופות חיוניות רבות. בשמעוני יובל תוכל לקבל ביטוח הכולל כיסוי לתרופות, שיעניק לך תשלום עבור רכישת תרופות שאינן נכללות בסל הבריאות הממלכתי, ואשר מאושרות לשימוש בישראל, ב-FDA, האיחוד האירופאי ומדינות נוספות, בהשתתפות עצמית לחודש למרשם.

הכיסוי כולל:

הוצאות עבור רכישת התרופות מכוסות עד לסכום הנקוב לכל תקופת הביטוח, הכיסוי יינתן גם מחוץ לגבולות מדינת ישראל. כיסוי לטיפולים ו/או ניתוחים מיוחדים בחו"ל. חולים רבים נאלצים לגלות כי הטיפול במחלתם או ניתוח שיכול להקל עליהם רבות, כמעט בלתי אפשריים להשגה בארץ בין אם אינם קיימים או שהתור אליהם ארוך מאוד. טיפולים וניתוחים רבים זמינים בחו"ל ללא תור וסיכויי ההצלחה בחו"ל גם הם גבוהים מאשר בארץ. עם זאת, עלותם של טיפולים וניתוחים אלה גבוהה מאוד ועלולה להגיע למאות אלפי דולר. כיסוי זה נועד לתת לכך מענה.


ביטוח בריאות מקיף באמצעות שמעוני יובל מאפשר לך לבחור ולקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, באמצעות מנתחים ורופאים מומחים בתחומם, בבתי החולים המתקדמים ביותר בכל מקום בעולם.

הכיסוי כולל (בנוסף לכיסוי להשתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל ותרופות שאינן בסל):
 
שיפוי מלא לכל הניתוחים בארץ ובחו"ל:
– שכר רופא מנתח פרטי
– שכר רופא מרדים פרטי
– תשלום הוצאות אשפוז בבית חולים פרטי
– תשלום הוצאות חדר ניתוח בבית חולים פרטי
– התייעצויות עם רופאים מומחים לפני הניתוח
– פיצוי כספי בגין ניתוח שלא מומן על ידי החברה
תותבת – אביזר מושתל
– שכר אחות פרטית בבית חולים לאחר ניתוח
– תשלום במקרה מוות עקב ניתוח
– ניתוחים שנדרשו עקב פיגוע טרור, תאונת דרכים או תאונת עבודה

כיסויים נוספים:
שירותי חירום ועזרה ראשונה לטיפול בשיניים
קצבה חודשית לפיצוי בגין הידבקות בנגיף הפטיטיס B
מענק חד פעמי לפיצוי בגין הידבקות במחלת ה-AIDS

הרחבות:

כיסוי לרפואה משלימה:
כיסוי לרפואה משלימה באמצעות שמעוני יובל מעניק טיפולים אלטרנטיביים הדרושים לך ולמשפחה על פי הפניית רופא.
הטיפולים האלטרנטיביים ניתנים בפריסה ארצית בתחומים הבאים:

אקופונקטורה
רפלקסולוגיה
שיאצו
אוסטיאופתיה
כירופרקטיקה
הומיאופתיה
פלדנקרייז
ביו-פידבק
נטורופתיה
שיטת פאולה
שיטת אלכסנדר
טווינא
רפואה סינית- גישה טיפולית המשלבת מספר שיטות טיפול וביניהן: דיקור, שיאצו, טווינא וצמחי מרפא, ייעוץ דיאטטי
השירות יינתן לאחר הפניית רופא ויכלול סידרת טיפולים על פי תנאי הפוליסה.
השירות כרוך בהשתתפות עצמית. כמו כן, תינתן הנחה ממחיר המחירון של מרפאות ההסדר ברכישת תרופות, מזון וצמחי מרפא.
לידיעתך, הרפואה המשלימה אינה באה במקום, אלא כתוספת והשלמה לרפואה הקונבציונאלית במקרים בהם הרפואה הקונבנציונאלית מתקשה לתת מזור ומרפא. הרפואה המשלימה כוללת טכניקות רבות, חלקן עתיקות יומין וחלקן חדשות ומתחדשות. לרפואה הקונבנציונלית ישנם גם כן מגוון כיסויים וטיפולים במסגרת ביטוח בריאות.
השירות ניתן ע"י חברה חיצונית כגון ביקור רופא או פמ"י.

 

ביטוח אמבולטורי באמצעות שמעוני יובל מעניק לך כיסוי רחב למגוון שירותי רפואה מתקדמים, לטיפולים מונעים, לייעוץ אצל רופאים מומחים ולבדיקות מתקדמות, בעלות חודשית אטרקטיבית ובהשתתפות עצמית סמלית.
הרפואה המודרנית מבינה היום כי הדרך הטובה ביותר לטפל במחלות, היא לנסות למנוע אותן מראש, או לפחות לגלות אותן בשלביהן המוקדמים. גילוי מוקדם משפר באופן דרמטי את סיכויי הריפוי. אבל, האחריות למניעה ולגילוי מוקדם, אינה מוטלת רק על הרופאים. אנחנו אלה שחייבים לדווח מוקדם על כל שינוי שחל בבריאותנו, ואלה שחייבים להקפיד לבצע את כל הבדיקות האפשרויות לגילוי מוקדם.

הכיסוי כולל:
– בדיקות רפואיות אבחנתיות (MRI, CT) – עד סכום כמצויין בפוליסה 
– התייעצויות עם רופא מומחה – התייעצויות עם רופאים מומחים, לפי בחירת המבוטח, פרט להתייעצות עם רופא נשים בטיפולים שגרתיים, רופא משפחה ורופא ילדים
– בדיקות אבחנתיות כגון: C.T ו – M.R.I
– בדיקות לרפואה מונעת – למבוטחים מעל גיל 45 תבוצע אחת ל-3 שנים (לכל בדיקה), הבדיקה כוללת: בדיקת ממוגרפיה, פאפ סמיר, צפיפות עצם, בדיקת PSA , בדיקת לחץ תוך עיני, בדיקה לאבחון, מניעה וטיפול במחלות עורקי הלב והמוח
– בדיקות הריון – הנחה בבדיקות הריון לסקירת מערכות ראשונה, סקירת מערכות שנייה, בדיקת שקיפות עורפית, בדיקת מי שפיר
– טיפולים פיזיותרפיים
– טיפולים כימותרפיים ורדיותרפיים ועוד

טיפולים מחליפי ניתוח:

טיפולים מחליפי ניתוח נועדו להחליף ניתוחים פולשניים בטיפולים רפואיים שיביאו לתוצאות דומות לאלו שהיו מתקבלות בעזרת ניתוח.
ככל שהרפואה מתקדמת, כך מתפתחות טכניקות חדשניות שמטרתן להחליף ניתוחים בטיפולים הללו, המתבצעים כיום בבתי חולים ובמרפאות על ידי מיטב הרופאים העוסקים בתחומים שונים כגון: גינקולוגיה, אורולוגיה, כירורגיה, אונקולוגיה ועוד. מרבית הטיפולים מתבצעים ללא אשפוז וחוסכים את ביצוע הניתוח וכל הכרוך בו.
טיפולים מחליפי ניתוח אלו הינם טיפולים יקרים ומרביתם אינם מכוסים במסגרת השירותים הניתנים על ידי קופות החולים ופוליסות הבריאות הפרטיות הקיימות בשוק. בשל עלותם היקרה, מטופלים רבים שאינם יכולים לממן אותם מכיסם הפרטי נאלצים לוותר עליהם ולעבור ניתוחים קשים הדורשים אשפוזים ארוכים.
אנו בשמעוני יובל מציעים לכם כיסוי של טיפולים מחליפי ניתוח ולאפשר לכם לקבל את הטיפולים המודרניים בקלות, במהירות ולהימנע מאשפוז מיותר. כיסוי זה מתאים ללקוחות אשר יבחרו לבצע טיפול מחליף ניתוח או ללקוחות אשר מפאת גילם, מצבם הבריאותי וסוג המחלה בה חלו, אינם יכולים לעבור ניתוח.

עיקרי התכנית:

– הטיפול החלופי יתבצע במידה וקיים צורך רפואי בניתוח
– הטיפול החלופי יתבצע בכל מקום בו יבחר המטופל לבצעו
– הכיסוי הוא עד העלות של הניתוח אותו מחליף הטיפול

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר לביטוח מחלות קשות:

נגישות

תודה על פנייתך!

נציג יחזור אליך בהקדם